Czujnik domowy TP-LINK Tapo T310
Zdjęcia 3 |
TP-LINK Tapo T310 |
|
Integracja z systemem inteligentnego domu Tapo, w którym można skonfigurować scenariusze inteligentnego domu. Zapisuje dane i wyświetla statystyki. Odświeża dane co 2 sekundy.
Do działania wymagany jest Tapo Smart Hub (H100).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Tapo T310
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Tapo T310 Smart Temperature & Humidity Monitor | 99 zł |
Czujnik temperatury i wilgotności TP-LINK TAPO T310 | 69 zł |
TP-Link Smart czujnik temperatury i wilgotności Tapo T310 | 69 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →