Karta pamięci Toshiba SDHC Class 10 16 GB
Wideo 9 |
Toshiba SDHC Class 10 16Gb 16 GB32 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba SDHC Class 10 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia 16GB Exceria U1 100 MBs Class 10 SD card LNEX1L016GG4 | 54 zł |
Kioxia Exceria N203 SDHC 16GB UHS-I U1 RF-SD-KXIA-001 | 26 zł |
Karta Kioxia Exceria SDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (LNEX1L016GG4) | 32 zł |
Kioxia Karta SD 16GB N203 UHS-I U1 Exceria | 94 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba SDHC Class 10
Ceny na Toshiba SDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Toshiba SDHC Class 10 16 GB | od 26 zł | 4 oferty | ||
Toshiba SDHC Class 10 32 GB | od 882 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →