Dysk twardy Toshiba N300 HDWN160EZSTA 6 TB
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Toshiba N300 HDWN160EZSTA 6 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba N300 HDWN160EZSTA
Ceny na Toshiba N300 HDWN160EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba N300 HDWG440UZSVA 4 TB HDWG440UZSVA | od 522 zł | 9 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG460UZSVA 6 TB | od 678 zł | 8 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG480UZSVA 8 TB 256/7200 | od 859 zł | 11 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG11AUZSVA 10 TB | od 1 050 zł | 15 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG21CUZSVA 12 TB CUZSVA | od 1 079 zł | 10 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 TB | od 1 219 zł | 4 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 TB | od 1 400 zł | 7 oferty |