Telewizor Toshiba 55UV2363DG 55 "
Zdjęcia 6 |
Toshiba 55UV2363DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, ids 2000 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55UV2363DG 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor 55 cali 55UV2363DG TVTOS55LUV23630 | 2 299 zł |
Toshiba Telewizor 55 cali 55UV2363DG 125170 | 2 299 zł |
Telewizor Toshiba 55UV2363DG LED 55'' 4K Ultra HD VIDAA | 2 050 zł |
Telewizor Toshiba 55UV2363DG LED 55'' 4K Ultra HD VIDAA | 2 065 zł |
Modyfikacje Toshiba 55UV2363DG
Ceny na Toshiba 55UV2363DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UV2363DG 43 " | od 1 490 zł | 1 oferta | ||
Toshiba 50UV2363DG 50 " | od 1 899 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 55UV2363DG 55 " | od 2 050 zł | 5 oferty | ||
Toshiba 65UV2363DG 65 " | od 2 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →