Zestaw narzędziowy TOPEX 35D967
TOPEX 35D967 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 35D967
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy imbusowych TOPEX 35D967 (8 elementów) | 36 zł |
TOPEX Klucze sześciokątne typu 'T' 2-10 mm, zestaw 8 szt. 35D967 | 41 zł |
Zestaw kluczy imbusowych TOPEX 35D967 (8 elementów) | 36 zł |
Topex Topex Klucze sześciokątne typu 'T' 2-10 mm, zestaw 8 szt. | 39 zł |
Topex Zestaw kluczy imbusowych hex typ T 2-10mm z kulką 8szt. (35D967) | 42 zł |
Zestaw kluczy imbusowych TOPEX 35D967 (8 elementów) | 36 zł |
Klucze sześciokątne typu "T" 2-10 mm, zestaw 8 szt. | 45 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →