TITANUM 2.4GHz Wireless Set USB Memphis
TITANUM 2.4GHz Wireless Set USB Memphis |
|
Niedrogi zestaw bezprzewodowy zawierający pełnowymiarową klawiaturę membranową z dużym skokiem klawisza oraz kompaktową dwuprzyciskową mysz optyczną z wysokiej jakości czujnikiem. Można go sparować z dowolnymi komputerami osobistymi, laptopami, urządzeniami typu all-in-one, nettopami, stacjami roboczymi i systemami HTPC działającymi w systemie operacyjnym Windows. Klawiatura Esperanza TK108 obsługuje technologię rejestracji jednoczesnego naciśnięcia złożonych kombinacji wieloprzyciskowych (do pięciu przycisków bloku tekstowego).
Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony dla pracowników biurowych i użytkowników domowych, którzy chcą zakupić prostą, niezawodną i funkcjonalną klawiaturę bezprzewodową do rozwiązywania szerokiej gamy zadań. Przełączniki membranowe zapewniają dobrą dotykową informację zwrotną, nie powodują fałszywych podwójnych alarmów i są wygodne do pracy z dużymi ilościami tekstu. Ergonomiczny korpus myszy z łatwością mieści się w dłoni o różnej wielkości, a sensor optyczny gwarantuje doskonałą czułość i dużą dokładność pozycjonowania kursora. Do zasilania urządzeń zestawu służą baterie AA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TITANUM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TITANUM.
Kup TITANUM 2.4GHz Wireless Set USB Memphis
Wszystkie ceny 8 →Czarny zestaw bezprzewodowy Titanum Memphis (TK108) | 30 zł |
Esperanza TITANUM ZESTAW BEZPRZEWODOWY 2,4GHz KLAWIATURA Z MYSZKĄ MEMPHIS | 36 zł |
Klawiatura + mysz Esperanza Titanum Memphis (TK108) | 43 zł |
Zestaw bezprzewodowy Klawiatura + mysz ESPERANZA Titanum Memphis | 36 zł |