Zegarek TISSOT Classic Dream T129.410.16.053.00
Zdjęcia 4 |
TISSOT Classic Dream T129.410.16.053.00 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TISSOT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TISSOT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TISSOT Classic Dream T129.410.16.053.00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TISSOT Zegarek Męski TISSOT Classic Dream T-CLASSIC T129.410.16.053.00 | 1 300 zł |
Zegarek Tissot T129.410.16.013.00 CLASSIC DREAM 42mm - Natychmiastowa WYSY | 1 300 zł |
Zegarek Tissot T129.410.16.053.00 CLASSIC DREAM 42mm - Natychmiastowa WYSY | 1 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →