Klimatyzator Thunder Flow S-3.5KW 30 m²
Zdjęcia 8 |
Thunder Flow S-3.5KW 30 m²
2023 rok12000 BTUjonizacjaInwerterinteligentny domI Feelpraca w wysokich temperaturachpraca w bardzo niskich temperaturachA++
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:30 m²
Temp. grzania:od -20 °C
Pobór mocy:klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, tryb antyzamarzaniowy, jonizacja, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Flow S-3.5KW
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thunder 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thunder.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thunder Flow S-3.5KW 30 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator splitowy THUNDER FLOW S-3,5KW | 1 949 zł |
Klimatyzator ścienny 3,5kW do domu Thunder WiFi | 1 949 zł |
Klimatyzator splitowy THUNDER FLOW S-3,5KW | 1 949 zł |
Modyfikacje Thunder Flow S-3.5KW
Ceny na Thunder Flow S-3.5KW |
---|---|---|---|---|
Thunder Flow S-3.5KW 30 m² | od 1 949 zł | 5 oferty | ||
Thunder Flow S-5.3KW 50 m² | od 3 199 zł | 3 oferty | ||
Thunder Flow S-7KW 70 m² | od 3 800 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →