Walizka Thule Spira Compact CarryOn Spinner
Zdjęcia 12 |
Thule Spira Compact CarryOn Spinner |
|
Zawiera torbę na buty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Spira Compact CarryOn Spinner
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule TL-SPAC118K - Walizka na kółkach Spira 27 l czarna SL1287 | 1 709 zł |
Thule Spira 4-kołowy wózek kabinowy 46 cm Schowek na laptopa legion blue - | 1 282 zł |
Thule Walizka "Spira Compact Carry On Spinner" w kolorze niebieskim - 50 x | 1 291 zł |
Modyfikacje Thule Spira
Ceny na Thule Spira |
---|---|---|---|---|
Thule Spira Compact CarryOn Spinner | od 1 282 zł | 3 oferty | ||
Thule Spira Carry-On Spinner | od 1 430 zł | 1 oferta | ||
Thule Spira Spinner 78L | od 1 620 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →