Boks Thule Force XT S (6351B)
Zdjęcia 10 |
Thule Force XT S |
|
Bagażnik wyposażony jest w centralny zamek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Thule Force XT S
Ceny na Thule Force XT S |
---|---|---|---|---|
Thule Force XT S | od 1 893 zł | 4 oferty | ||
Thule Force XT M | od 2 549 zł | 2 oferty | ||
Thule Force XT XL | od 3 059 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →