Inteligentne gniazdko Tesla Smart Plug (3-pack)
Zdjęcia 10 |
Tesla Smart Plug (3-pack) 1 szt.3 szt. |
|
Sterowanie poprzez aplikację TESLA Smart, z możliwością konfiguracji scenariuszy inteligentnego domu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tesla 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tesla.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tesla Smart Plug (3-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo Tesla TSL-SPL-3PLG Smart Plug 3x NET-SMH-GN-TSLA-007 | 199 zł |
Tesla Tesla Smart Plug 3x Bundle | 207 zł |
Zestaw: 3x gniazdko pojedyncze TESLA TSL-SPL-3PLG Smart Plug 3x | 237 zł |
Tesla Smart Plug 3x Bundle (TSL-SPL-3PLG) | 276 zł |
Tesla Smart Gniazdko 3-pak - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 219 zł |
Modyfikacje Tesla Smart Plug (3-pack)
Ceny na Tesla Smart Plug (3-pack) |
---|---|---|---|---|
Tesla Smart Plug | od 61 zł | 5 oferty | ||
Tesla Smart Plug (3-pack) | od 199 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →