Розумна розетка Tesla Smart Plug (TSL-SPL-1)
Фото 10 |
Tesla Smart Plug 1 шт3 шт |
|
Управління через TESLA Smart, з можливістю налаштувати сценарії розумного будинку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesla Smart Plug
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tesla Smart Plug TSL-SPL | 95 zł |
Gniazdo Tesla TSL-SPL-1 Smart Plug NET-SMH-GN-TSLA-002 | 70 zł |
Gniazdko TESLA Smart TSL-SPL-1 Wi-Fi | 70 zł |
Gniazdko TESLA Smart TSL-SPL-1 Wi-Fi | 70 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Tesla Smart Plug
Ціни на Tesla Smart Plug |
---|---|---|---|---|
Tesla Smart Plug | від 61 zł | 11 пропозицій | ||
Tesla Smart Plug (3-pack) | від 199 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →