Pieluchy majtkowe Tena Pants Normal M / 30 pcs
Tena Pants Normal M / 30 pcs 10 szt.30 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tena 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tena.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tena Pants Normal M / 30 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tena, Pants Normal, majtki chłonne M, 80-110 cm, 30 szt. | 68 zł |
TENA PANTS PROSKIN NORMAL Majtki chłonne r.M x30 | 75 zł |
TENA Pants Normal pieluchomajtki wciągane jak majtki dla osób dorosłych M | 78 zł |
Modyfikacje Tena Pants Normal M / 30 pcs
Ceny na Tena Pants Normal M / 30 pcs |
---|---|---|---|---|
Tena Pants Normal M / 10 pcs | od 42 zł | 1 oferta | ||
Tena Pants Normal M / 30 pcs | od 68 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →