Płyta grzewcza Teka GZC 75330 XBN WH biały
Zdjęcia 11 |
Teka GZC 75330 XBN WH biały |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GZC 75330 XBN WH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBN WH | 2 099 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBN WH | 2 099 zł |
Modyfikacje Teka GZC 75330 XBN WH
Ceny na Teka GZC 75330 XBN WH |
---|---|---|---|---|
Teka GZC 75330 XBN WH biały | od 2 099 zł | 5 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBN LB brązowy | od 1 987 zł | 3 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBN ST szary | od 2 000 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →