Płyta grzewcza Teka GZC 75330 XBC ST szary (112570175)
Zdjęcia 11 |
Teka GZC 75330 XBC ST szary |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GZC 75330 XBC ST szary
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta gazowa Teka gzc 75330 xbc st | 2 399 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBC ST | 2 269 zł |
Teka GZC 75330 XBC ST (E4) 70cm | 2 269 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBC ST 112570175 | 2 319 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Teka GZC 75330 XBC ST
Ceny na Teka GZC 75330 XBC ST |
---|---|---|---|---|
Teka GZC 75330 XBC WH biały | od 2 017 zł | 10 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBC LB brązowy | od 1 819 zł | 4 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBC BK czarny | od 2 119 zł | 8 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBC ST szary | od 2 269 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →