Maszynka do mielenia mięsa Tefal HV1 7in1 NE109838 srebrny
Zdjęcia 6 |
Tefal HV1 7in1 NE109838 |
|
Korpus i rampa załadunkowa tego modelu wykonane są z tworzywa sztucznego. Moc znamionowa silnika to 300 W, moc szczytowa to 1400 W. Producent urządzenia, znana marka handlowa Tefal, obiecuje klientom, że na wyjściu produkt będzie w stanie dostarczyć do 1,7 kg produktu w ciągu 1 minuty. Maszynka do mięsa Tefal NE109838 posiada dwa dyski do mięsa mielonego oraz nasadki do krojenia i szatkowania, w tym pomidorów i miękkich warzyw. Łatwość oczyszczania śruby maszynki do mięsa z zakleszczonego mięsa lub nawiniętych żył zapewnia funkcja rewersu. Nie musisz do tego całkowicie demontować urządzenia, wystarczy obrócić ślimak spiralny w przeciwnym kierunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal HV1 7in1 NE109838 srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal NE1098 Maszynka Do Mięsa 1400 W Czarny/Srebrny | 501 zł |
TEFAL Maszynka do mięsa TEFAL NE109838 Czarno-srebrny | 449 zł |
Maszynka do mielenia mięsa TEFAL HV1 NE1098 | 449 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Tefal NE109838 HV1 7 w1 Czarny/Srebrny | 396 zł |
TEFAL | Maszynka do mielenia mięsa | NE109838 | Stal nierdzewna/Czarny | 1 | 438 zł |
Tefal NE1098 | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →