Maszynka do mielenia mięsa Tefal HV1 7in1 NE108831 czarny
Zdjęcia 5 |
Tefal HV1 7in1 NE108831 |
|
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa firmy Tefal natychmiast urzeka przyjemnym wyglądem, kompaktowymi rozmiarami i niskim kosztem. Należy od razu zauważyć, że jest to prosty model przeznaczony do przetwarzania niewielkiej ilości produktów: jego moc znamionowa to 300 W, moc szczytowa to 1400, a urządzenie jest w stanie zmielić tylko 1,7 kg mięsa na minutę. Są to dalekie od najwyższych liczb, ale mimo to maszynka do mięsa stanie się dobrym pomocnikiem w życiu codziennym i pomoże przygotować różnorodne potrawy: klopsiki, klopsiki, burgery, sałatki warzywne i owocowe, przekąski, sosy i dżemy.
Za to warto podziękować rozszerzonemu pakietowi Tefal HV1 7w1 NE108831, w skład którego wchodzą dwa krążki do mięsa mielonego o różnym stopniu zmielenia (3 i 6 mm), dysza do formowania domowych kiełbasek, sokowirówka do pomidorów, jagód i warzyw miękkich, jak a także trzy bębny do dużych i małych cięć/niszczarek. Funkcja rewersu (odwróconego skoku) pomoże poradzić sobie z twardymi kawałkami i łatwo oczyścić świder ze ścięgien i kości, a dla wygodniejszego przenoszenia producent dodał uchwyt na korpusie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal HV1 7in1 NE108831 czarny
Wszystkie ceny 15 →Tefal NE 1088 Maszynka Do Mięsa Tworzywo Sztuczne 1400 W Czarny/Srebrny | 329 zł |
TEFAL Maszynka do mięsa TEFAL NE108831 MMC HV1 7IN1 BLACK EE Czarno-srebrn | 329 zł |
Maszynka do mielenia mięsa TEFAL HV1 NE1088 | 329 zł |
Maszynka do mięsa TEFAL NE108831 | 329 zł |
Tefal NE108831 AGDM-MIEL-TEF-011 | 329 zł |
- Wygodny uchwyt do przenoszenia