Szybkowar Tefal Cook4me Touch Pro CY9431
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Tefal Cook4me Touch Pro CY9431 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Cook4me Touch Pro CY9431
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal COOK4ME TOUCH PRO CY9431 | 2 599 zł |
Multicooker TEFAL Cook4me Touch Pro CY943130 (Wi-Fi) z wbudowaną wagą CY94 | 2 599 zł |
Multicooker Cook4me CY9431+ akcesorium frytkownica beztłuszczowa Crispy Li | 2 599 zł |
Tefal Cook4me Touch Pro CY9431 1600W 6l Kosz do gotowania na parze | 2 599 zł |
Tefal Cook4me Touch Pro CY9431 + XA612020 1600W 6l Kosz do gotowania na pa | 2 598 zł |
Wideo recenzje
Uzyskaj dostęp do przepisów za pomocą Wi-Fi.
PolecamyPorównaj w tabeli →