Słuchawki
Tecno True 1
Zdjęcia 9 |
Tecno True 1 |
|
Adaptacyjna redukcja szumów, dostrajanie za pomocą aplikacji mobilnej, długi czas pracy baterii, szeroki zakres częstotliwości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tecno 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tecno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tecno True 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECNO TRUE 1 TWS słuchawki douszne z redukcją szumów z głębokim basem 45 g | 259 zł |
Dokanałowe Tecno True 1 szary SL-BT-TCNO-0003 | 299 zł |
Słuchawki dokanałowe TECNO True 1 Szary | Bezpłatny transport | Raty | 285 zł |
Słuchawki dokanałowe TECNO True 1 Szary | Bezpłatny transport | 291 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →