Rakieta tenisowa Tecnifibre Tempo 23
Tecnifibre Tempo 23 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tecnifibre 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tecnifibre.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tecnifibre Tempo 23
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tecnifibre Tempo 23 2023 Tennis Racket Posrebrzany 14TEMP232E | 108 zł |
Rakieta tenisowa dziecięca Tecnifibre Tempo 23 white | WYSYŁKA W 24H | 30 | 150 zł |
Rakieta dziecięca Tecnifibre Tempo 23' | 129 zł |
Rakieta tenisowa dziecięca Tecnifibre Tempo 23 white | WYSYŁKA W 24H | 30 | 150 zł |
Tecnifibre Tempo 23 Youth Tennis Racket Biały 000 14TEMP232E | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →