Inhalator (nebulizator) Tech-Med TM-NEB PRO
Zdjęcia 8 |
Tech-Med TM-NEB PRO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med TM-NEB PRO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tech-Med TM-NEB PRO AGDM-INH-TED-010 | 130 zł |
Tech-Med Inhalator Tm-Neb Pro | 117 zł |
Tech-Med TM-NEB PRO | 130 zł |
Tech-Med Nebulizator do inhalatora Tm-Neb Pro | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →