Klimatyzator TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter 35 m²
TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter 35 m²
35 m²52 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:35 m²
Temp. grzania:od -15 °C
Pobór mocy:1090/1010 W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TAC-12CHSA/XA71 Inverter
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TCL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TCL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter 35 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator Split TCL Elite TAC-12CHSD XA71I z usługą montażu | 4 100 zł |
Klimatyzator Split TCL Elite TAC-12CHSD XA71I z usługą montażu | 3 799 zł |
Modyfikacje TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter
Ceny na TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter |
---|---|---|---|---|
TCL TAC-12CHSA/XA71 Inverter 35 m² | od 3 799 zł | 3 oferty | ||
TCL TAC-18CHSA/XA71 Inverter 52 m² | od 5 010 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →