Skrzynka narzędziowa Tayg 35 135002
Zdjęcia 6 |
Tayg 35 135002 |
|
Dwie tace, linijka na pokrywie szuflady, organizer
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tayg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tayg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tayg 35 135002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tayg 024009 etui z ruchomymi ściankami działowymi nr skrzynka asortymentow | 87 zł |
Tayg 4000871321 Plastikowa skrzynka na narzędzia mod 35 czarna | 124 zł |
Tayg 4000871321 skrzynka na narzędzia z tworzywa sztucznego nr 35 walizka | 117 zł |
Tayg - Pudełko HERRPLAST N35-57X28 kk-442 | 308 zł |
Różnica modeli według numerów artykułów:
- 34-1B (134999) - taca
- 34 (134005) - taca, organizer
- 35 (135002) - 2 tace, organizer
- 36 (136009) - taca wpuszczana, organizer
PolecamyPorównaj w tabeli →