Sokowirówka Taurus Easy Press 300 (924730000)
Zdjęcia 15 |
Taurus Easy Press 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus Easy Press 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taurus Easy Press 300 wyciskarka do cytrusów stal nierdzewna nadaje się do | 424 zł |
Taurus Easy Press 300 - citrus press - stainless steel/black | 368 zł |
Sokowirówka Taurus Sokowirówka Taurus EasyPress 300 0,65 L 300W Stal nierd | 424 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →