DAC ze wzmacniaczem Synthesis Roma 69DC
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Synthesis Roma 69DC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synthesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synthesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synthesis Roma 69DC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornik cyfrowo-analogowy Synthesis ROMA 69DC Kolor: Biały | 12 999 zł |
Przetwornik cyfrowo-analogowy Synthesis ROMA 69DC Kolor: Orzech | 12 999 zł |
Przetwornik cyfrowo-analogowy Synthesis ROMA 69DC Kolor: Srebrny | 12 999 zł |
Przetwornik cyfrowo-analogowy Synthesis ROMA 69DC Kolor: Czarny | 12 999 zł |
Przetwornik cyfrowo-analogowy Synthesis ROMA 69DC Kolor: Wenge | 12 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →