SSD Synology SNV3000 SNV3500-800G 800 GB SNV3500
Synology SNV3500-800G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Synology SNV3000 SNV3500-800G
Ceny na Synology SNV3000 SNV3500-800G |
---|---|---|---|---|
Synology SNV3000 SNV3410-400G 400 GB SNV3410 | od 702 zł | 12 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-400G 400 GB SNV3500 | od 1 043 zł | 1 oferta | ||
Synology SNV3000 SNV3510-400G 400 GB SNV3510 | od 677 zł | 18 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3410-800G 800 GB | od 1 428 zł | 9 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-800G 800 GB SNV3500 | od 1 772 zł | 1 oferta | ||
Synology SNV3000 SNV3510-800G 800 GB SNV3510 | od 1 443 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →