Słuchawki
Sudio B2
Zdjęcia 17 |
Sudio B2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sudio B2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sudio B2 Czarny otwarte ucho przewodnictwo kostne IPX5 Bluetooth v53 USB-C | 229 zł |
Przewodzenie kostne Sudio B2 White SL-BT-SDIO-0020 | 229 zł |
Suchawki kostne Sudio B2 White | 229 zł |
Sudio B2 Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 229 zł |
Sudio B2 Biały otwarte ucho przewodnictwo kostne IPX5 Bluetooth v53 USB-C | 229 zł |
Słuchawki kostne Sudio B2 Black | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →