Router Strong 4G LTE Router 300M
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Strong 4G LTE Router 300M
2022 rokSIM
WAN:karta SIM
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 4G LTE Router 300M
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Strong 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Strong.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Strong 4G LTE Router 300M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STRONG Router 4G LTE WLAN 300MLTE do 150 Mbit/S 24 GHz WiFi 300 Mbit/S 802 | 239 zł |
Router Strong 4G LTE 300M (4GROUTER300M) Biały | 244 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Strong 4G LTE 300M (4GROUTER300M) - PACZKOMAT, POCZTA, | 316 zł |
Strong 4grouter300m Router Posrebrzany | 241 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →