Mikrofon Streamplify Mic Arm (SPMC-MZ1C227)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Streamplify Mic Arm |
|
Oświetlenie RGB, regulowany statyw, dwa tryby pracy: bezpośredni, z przechwyceniem wszystkich dźwięków oraz tryb redukcji szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Streamplify Mic Arm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Streamplify RGB Microphone - w/ mic-arm - Black | 301 zł |
Mikrofon STREAMPLIFY SPMC-MZ1C227 | 329 zł |
Mikrofon STREAMPLIFY SPMC-MZ1C227 SPMC-MZ1C227.11 | 329 zł |
No name Streamplify MIC Mikrofon RGB, USB-A, czarny - ramię mikrofonu w ze | 345 zł |
Mikrofon Streamplify MIC RGB | 306 zł |
Streamplify MIC RGB Arm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 329 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →