Nożyce do żywopłotu STIHL HSA 26 (HA030113516)
Zdjęcia 13 |
STIHL HSA 26 |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STIHL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STIHL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STIHL HSA 26
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stihl HSA 26 akumulatorowe nożyce do żywopłotu urządzenie podstawowe bez a | 582 zł |
Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 26 bez akumulatora i ładowarki | 429 zł |
Stihl Nożyce akumulatorowe HSA 26 HA030113516 | 492 zł |
Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 26 z akumulatorem AS2 i ładowarką AL1 | 594 zł |
Stihl Akumulatorowe Nożyce Do Krzewów I Trawy Hsa 26, Ha030113514 | 404 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →