Bateria wodociągowa Steinberg 100 2103
Zdjęcia 7 |
Steinberg 100 2103 |
|
Mieszacz na 2 wyloty
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steinberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steinberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steinberg 100 2103
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steinberg 100 Bateria wannowo-prysznicowa chrom 1002103 - odbiór osobisty: | 902 zł |
Steinberg 100 Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa różowe złoto 100 2103 | 1 130 zł |
Steinberg 100 Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom 100 2103 3 - od | 1 007 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →