Klawiatura
SteelSeries Zboard
SteelSeries Zboard |
|
Klawiatura ta powinna zainteresować przede wszystkim miłośników jednej z najpopularniejszych gier RPG multiplayer - World of Warcraft, bo urządzenie zostało stworzone specjalnie dla niego. Aby zapewnić graczowi maksymalny poziom komfortu, producent wyposażył klawiaturę w 24 dodatkowe klawisze z najpopularniejszymi komendami, w tym klawisze do wyrażania emocji. Jednocześnie za pomocą specjalnego oprogramowania użytkownik może przeprogramować przypisanie 20 klawiszy do swoich potrzeb. Między innymi: skok klawisza jest duży, nie ma num-bloku, interfejs połączenia jest przewodowy, są dwa koncentratory USB.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SteelSeries Zboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4X SteelSeries ZBOARD-StarCraft Wings Of Liberty Limited Edition Gaming Ke | 440 zł |
steelseries zboard gaming keyboard-starcraft limited edition | 800 zł |
SteelSeries ZBOARD - StarCraft Wings Of Liberty Limited Edition Gaming Key | 160 zł |
3X SteelSeries ZBOARD-StarCraft Wings Of Liberty Limited Edition Gaming Ke | 360 zł |
2X SteelSeries ZBOARD-StarCraft Wings Of Liberty Limited Edition Gaming Ke | 260 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości klawiatury SteelSeries Zboard:
- Funkcja zapobiegania duplikowaniu umożliwia jednoczesne naciśnięcie do 7 klawiszy
PolecamyPorównaj w tabeli →