SteelSeries Aerox 3 Wireless (62604)
Wideo 19Zdjęcia 5 |
SteelSeries Aerox 3 Wireless |
|
Mysz gamingowa firmy SteelSeries wyróżnia się przede wszystkim designem: jasne oświetlenie RGB jest szczególnie imponujące dzięki perforowanej obudowie, która pomogła zmniejszyć całkowitą wagę urządzenia o 18 g. W rezultacie urządzenie waży nieco poniżej 70 g, ale zachowuje wytrzymałość i trwałość podczas najbardziej intensywnych sesji grania. Ale co najważniejsze, mysz ma stopień ochrony IP54, co oznacza, że elementy wewnętrzne są chronione przed prawie wszystkimi rodzajami szkód środowiskowych, w tym wilgocią, kurzem, sierścią zwierząt itp.
Zabezpieczone przed kurzem i wilgocią oraz przełącznikami zaprojektowanymi z myślą o długiej żywotności - ich zasób to nawet 80 milionów kliknięć. SteelSeries Aerox 3 Wireless jest wyposażony w czujnik optyczny TrueMove Air, opracowany wspólnie z firmą PixArt, o wydajności 18000 DPI, 400 IPS i 40G, zapewniający szybkość i precyzję, których potrzebujesz, aby poprawić wrażenia z gry. Do wyboru są trzy opcje: przewodowa, radiowa lub Bluetooth (wersja 5.0). Jednocześnie technologia Quantum 2.0 Wireless odpowiada za dużą prędkość bezprzewodowego przesyłania danych oraz bardziej stabilne i niezawodne połączenie. Wbudowana bateria zapewnia do 200 godzin ciągłej pracy bez poświęcania wydajności.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Aerox 3 Wireless
Wszystkie ceny 13 →STEELSERIES AEROX 3 BEZPRZEWODOWY Ratã"N Gaming Czarny 5707119042178 | 565 zł |
STEELSERIES Mysz przewodowa STEELSERIES AEROX 3 2022 Edition Biały (Snow) | 200 zł |
SteelSeries Aerox 3 2022 Biały | 199 zł |
SteelSeries Aerox 3 Wireless Optical Gaming Mouse - Ghost Limited Edition | 300 zł |
Mysz Steelseries Aerox 3 Snow Nowa Edycja 59g | 242 zł |