Kontroler PCI Startech.com PEXUSB3S3GE
Zdjęcia 5 |
Startech.com PEXUSB3S3GE ≥ 3 USB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Startech.com PEXUSB3S3GE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
StarTech.com PEXUSB3S3GE PCI Express | 315 zł |
Kontroler StarTech PCIe x1 - 3x USB 3.0 + Ethernet (PEXUSB3S3GE) | 315 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! 3 PORT PCIE USB 3.0 CARD + GBE StarTech.com 3 Port PCI | 313 zł |
Startech Pexusb3s3ge Pci-e Expansion Card Czerwony,Posrebrzany | 293 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →