Kontroler PCI Startech.com PEX2S5531P
Zdjęcia 5 |
Startech.com PEX2S5531P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Startech.com PEX2S5531P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
StarTech.com 2S1P Native PCI Express Parallel Serial Combo Card with 16550 | 226 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Startech.com PEX2S5531P (PEX2S5531P) - PACZKOMAT, PO | 225 zł |
Startech Pcie Serie 1 Parallel Rs232 2 Port Expansion Card Czarny PEX2S553 | 185 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →