Odkurzacz
Starmix iPulse L 1635 Top (018621)
Zdjęcia 6 |
Starmix iPulse L 1635 Top |
|
Automatyczny system oczyszczania filtra.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Starmix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Starmix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Starmix iPulse L 1635 Top
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Starmix Ipulse L-1635 Top 018621ST Odkurzacz do Pracy na Mokro Czarny/Czer | 3 195 zł |
Odkurzacz warsztatowy 1600W iPulse L-1635 TOP Starmix | 3 266 zł |
Odkurzacz przemysłowy Starmix iPulse L-1635 Top [018621] | 4 078 zł |
Odkurzacz przemysłowy STRAMIX Ipulse l-1635 Top SX018621 | 3 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →