Kompresor Stanley DN 200/8/6 6 l, bez zestawu (C6BB34STN039)
Zdjęcia 3 |
Stanley DN 200/8/6 6 l, bez zestawu6 l, z zestawem narzędzi pneumatycznych |
|
Model Stanley DN 200/8/6 KIT z zestawem narzędzi pneumatycznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley DN 200/8/6 6 l, bez zestawu
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley DN 200/8/6 | 565 zł |
Kompresor bezolejowy 1,5KM 6L C6BB304STN039 Stanley | 439 zł |
Sprężarka Stanley 8bar 6L (C6BB34STN039) | 519 zł |
Kompresor bezolejowy Stanley DN200/8/6 | 554 zł |
Kompresor bezolejowy Stanley DN200/8/6 6 l 8 bar | 559 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Stanley DN 200/8/6
Ceny na Stanley DN 200/8/6 |
---|---|---|---|---|
Stanley DN 200/8/6 6 l, bez zestawu | od 439 zł | 10 oferty | ||
Stanley DN 200/8/6 KIT 6 l, z zestawem narzędzi pneumatycznych | od 546 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →