Bushhammer Stanley 1-54-022
Stanley 1-54-022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-54-022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY Młotek murarski AntiVibe 570g 1-54-022 | 140 zł |
Stanley Stanley Młotek murarski fatmax antivibe | 135 zł |
Stanley Młotek murarski rączka stalowa 570g (1-54-022) | 129 zł |
Młotek fatmax av murarski (bricklayers) 570g/20oz (reński) | 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →