Inwerterowy półautomat spawalniczy STAMOS S-MULTI 195 (10020162)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
STAMOS S-MULTI 195 |
|
Obejmuje uchwyt TIG (4 m), uchwyt MIG (3 m), uchwyt elektrody (3 m), tuleje zaciskowe (1,6 i 3,2 mm) oraz dysze ceramiczne (5, 6 i 7 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MULTI 195
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MULTI 195 IGBT spawarka kombi 195 A 230 V VRD E-Hand spaw | 2 299 zł |
Spawarka TIG/MIG/MAG/MMA - 195 A - IGBT | 2 149 zł |
Półautomat spawalniczy spawarka migomat TIG MIG MAG MMA IGBT S-MULTI 195A | 1 638 zł |
Półautomat spawalniczy spawarka migomat TIG MIG MAG MMA IGBT S-MULTI 195A | 1 617 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →