Falownik spawalniczy STAMOS S-MMA 180 (10020201)
Zdjęcia 8 |
STAMOS S-MMA 180 180 А 6.4 kVA 250 А 9.9 kVA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MMA 180
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MMA 180IGBT spawarka elektrodowa 180 A 230 V spawarka IGB | 529 zł |
SPAWARKA INWERTOROWA MMA IGBT HOT START 180A | 377 zł |
Spawarka MMA - 180 A - 230 V - IGBT | 439 zł |
Spawarka inwertorowa IGBT Stamos Germany MMA 180A | 330 zł |
Stamos Germany S-MMA-180 MINI 180 A IGBT Hot Start Anti-Stick spawarka ele | 479 zł |
Modyfikacje STAMOS S-MMA 180
Ceny na STAMOS S-MMA 180 |
---|---|---|---|---|
STAMOS S-MMA 180 | od 330 zł | 5 oferty | ||
STAMOS S-MMA 250 | od 699 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →