Nóż turystyczny Spyderco Native Chef (C244GP)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Spyderco Native Chef |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Native Chef
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco C244GP Unisex dla dorosłych czarny scyzoryk Native Chief Lockback | 1 306 zł |
Nóż Spyderco Native Chief G-10 Black Plain (C244GP | 1 148 zł |
Spyderco - Nóż składany Native Chief™ G-10 Plain - Czarny - C244GP | 1 148 zł |
Nóż składany Spyderco Native Chief G10 Black, Satin Plain CPM S30V by Sal, | 1 148 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →