Namiot Spokey Olimpic 6 (929480)
Zdjęcia 21 |
Spokey Olimpic 6
4 -osobowe
6.6 kg
6 -osobowe 8 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Spokey Olimpic 6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot 6-osobowy z dwoma oddzielnymi sypialniami Spokey OLIMPIC 33 | 1 215 zł |
Namiot SPOKEY Olimpic 3+3 | 760 zł |
Namiot SPOKEY Olimpic 3+3 | 760 zł |
Modyfikacje Spokey Olimpic 6
Ceny na Spokey Olimpic 6 |
---|---|---|---|---|
Spokey Olimpic 4 | od 650 zł | 4 oferty | ||
Spokey Olimpic 6 | od 760 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →