Kickboard Spokey Funride
Zdjęcia 10 |
Spokey Funride |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spokey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spokey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spokey Funride
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga dla dzieci SPOKEY FUNRIDE 3-kołowy skuter balansujący z rolkami | 177 zł |
Hulajnoga Spokey Funride Niebieska (927049) | 156 zł |
Spokey Hulajnoga Balansowa Trójkołowa Spokey Funride 3+ | 132 zł |
Spokey, Hulajnoga balansowa, Funride, różowy | 115 zł |
Hulajnoga Spokey Funride (kolor Niebieski) | 210 zł |
Spokey, Hulajnoga balansowa Funride, niebieski | 115 zł |
Hulajnoga Spokey Funride niebieska 927049 | 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →