Słuchawki
SOUNDPEATS Clear
Wideo 13Zdjęcia 14 |
SOUNDPEATS Clear |
|
Tryb gry. Dobra autonomia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOUNDPEATS Clear
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SoundPEATS Clear Bluetooth słuchawki douszne bezprzewodowe słuchawki dousz | 159 zł |
Dokanałowe Soundpeats Clear Białe SL-BT-SNPT-0008 | 140 zł |
OneOdio Słuchawki TWS Soundpeats Clear czarne | 137 zł |
Soundpeats Słuchawki TWS Soundpeats Clear (czarne) | 181 zł |
Słuchawki Soundpeats SOUNDPEATS Clear Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe b | 159 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →