Słuchawki
SOUNDPEATS Air4 Pro
Wideo 15Zdjęcia 14 |
SOUNDPEATS Air4 Pro |
|
Tryb gier z niskim opóźnieniem dźwięku (88 ms). Bluetooth v5.3. Obsługa kodeka aptX Adaptive. Autopauza. 6 mikrofonów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOUNDPEATS Air4 Pro
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SoundPEATS Air4 Pro Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 53 AptX Loss【Dźwięk Snapdragon i aptX Lossless】 W przeciwieństwie do SBC, aptX Lossless nie gwarantuje utraty danych audio podczas transm... więcejisji i dekodowania, oferując wyższą jakość dźwięku porównywalną z oryginalnym nagraniem. SoundPEATS Air4 Pro wykorzystuje technologię Snapdragon Sound i adaptacyjny bezstratny kodek audio aptX, aby podnieść wrażenia dźwiękowe na nowy poziom, pozwalając cieszyć się 16-bitową, bezstratną jakością dźwięku na poziomie płyty CD i zanurzyć się w niezrównanych pięknych nutach.
【Adaptacyjna hybrydowa aktywna redukcja szumów】 Słuchawki SoudPEATS Air4 Pro płynnie łączą zaawansowaną technologię redukcji szumów, możliwości adaptacji, hybrydową redukcję szumów i wydajny procesor, aby zapewnić wyjątkowe możliwości redukcji szumów. Te słuchawki stale monitorują i analizują w czasie rzeczywistym hałas otoczenia zewnętrznego, generując przeciwne fale dźwiękowe, aby skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować zakłócenia, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce lub treściach.
【Krystalicznie czysta jakość z dźwiękiem AptX】 SoundPEATS Air4 Pro jest wyposażony w technologię AptX Voice, zapewniającą wyjątkową jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze częstotliwości próbkowania 32 kHz i płaskiemu pasmu przenoszenia 16 kHz rejestruje zróżnicowane dźwięki, zapewniając autentyczny i realistyczny dźwięk połączeń. Technologia ta skutecznie łagodzi zniekształcenia dźwięku, zapewniając precyzyjne i wyraźne rozmowy, redukując nieporozumienia komunikacyjne.
【Głośnik dynamiczny 13 mm】 - Te słuchawki douszne są wyposażone w dynamiczny głośnik 13 mm, który wykorzystuje ultradrobne włókno biologiczne, włókno z czystej pulpy drzewnej i konstrukcję membrany PU, aby dźwięk był czysty i naturalny, co pozwala głęboko zanurzyć się w różnych elementach świata muzyka, w tym instrumenty, dźwięki i efekty. Materiał i konstrukcja membrany pomagają wyraźniej rozróżniać szczegóły sygnału audio, takie jak nuty i tony w muzyce, zapewniając wyższą jakość dźwięku.
【Bezproblemowe połączenie wielu urządzeń i Bluetooth 5.3】Łatwo podłącz dwa urządzenia i płynnie przełączaj się między nimi, zachowując doskonałą jakość dźwięku aptX. Bez względu na to, czy to smartfon, tablet czy laptop, pozostań w kontakcie, nie tracąc jakości dźwięku. Dzięki Bluetooth 5.3, słuchawki SoundPEATS Air4 Pro poprawiają dźwięk poprzez szybszą transmisję, stabilne połączenia, mniejsze zużycie energii i wyższą jakość, co zwiększa wygodę i satysfakcję użytkownika. Amazon.plZłóż skargę | 329 zł |
Dokanałowe Soundpeats Air 4 Pro, ANC Czarne SL-BT-SNPT-0006Słuchawki Soundpeats Air 4 pro (czarne) Soundpeats Air 4 Pro to bezprzewodowe słuchawki, które doskonale łączą innowacyjną te... więcejchnologię z niezawodną jakością dźwięku. Qualcomm Snapdragon Sound z aptX Lossless gwarantują bezstratną transmisję dźwięku dla jeszcze lepszego brzmienia. Technologia ANC eliminuje dźwięki otoczenia, pozwalając Ci zanurzyć się w dźwiękach muzyki. Ich czas pracy z etui ładującym sięga nawet 26 godzin, a wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Odkryj nowy wymiar dźwięku Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej! Soundpeats Air 4 Pro zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które gwarantują mocne basy i czyste, pełne tony wysokie, pozwalając Ci odkrywać nowe niuanse ulubionej muzyki. Dzięki Snapdragon Sound zapewniają nieskazitelne czyste brzmienie o najwyższej rozdzielczości, a aptX Lossless sprawia, że dźwięk przesyłany bez straty jakości. Technologia ANC Nie ważne, czy jesteś w zatłoczonym metrze, na lotnisku czy w głośnym biurze – słuchawki Air 4 Pro pozwolą Ci skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Hybrydowa technologia redukcji szumów niezawodnie eliminuje dźwięki dochodzące z otoczenia do nawet 45 dB. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na pięknie odtwarzanych utworów! Rozmowy telefoniczne bez zakłóceń Teraz nic nie przeszkodzi Ci w prowadzeniu rozmów! Słuchawki Soundpeats Air 4 Pro wyposażono w 6 mikrofonów z technologią aptX Voice Audio, co gwarantuje krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz, Twój głos będzie brzmiał wyraźne i naturalnie. Do 26 godzin słuchania muzyki Swobodnie słuchaj ulubionych playlist, nie martwiąc się o szybkie rozładowanie słuchawek. Z włączonym trybem aktywnej redukcji szumów (ANC) możesz cieszyć się dźwiękiem przez 4 godziny, a gdy wyłączysz ANC, ich czas pracy wydłuża się do 6 godzin. Chcesz słuchać muzyki jeszcze dłużej? Wykorzystaj dołączone do zestawu etui ładujące, aby korzystać z nich do 26 godzin! Oznacza to, że możesz używać Soundpeats Air Pro 4 przez cały dzień, nie martwiąc się o konieczność częstego ładowania. Stabilne połączenie z urządzeniem Sparowanie słuchawek z wybranym urządzeniem jest dziecinnie proste! Soundpeats Air Pro 4 wykorzystują najnowszą wersję technologii Bluetooth 5.3, która gwarantuje szybszą i stabilniejszą transmisję sygnału. Dla jeszcze większej wygody użytkowania, słuchawki z łatwością połączysz nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie Praktyczne rozwiązanie Słuchawki inteligentnie rozpoznają, czy masz je w uszach. Kiedy zdejmiesz je z uszu, automatycznie zatrzymają odtwarzanie muzyki. Wystarczy, że ponownie włożysz je do uszu, a słuchawki natychmiast wznowią odtwarzanie w dokładnie w tym samym miejscu, w którym zostało ono zatrzymane. Komputronik.plZłóż skargę | 279 zł |
Soundpeats Słuchawki TWS Soundpeats Air 4 Pro, ANC (czarne)Słuchawki Soundpeats Air 4 pro (czarne)
Soundpeats Air 4 Pro to bezprzewodowe słuchawki, które doskonale łączą innowacyjną... więcejtechnologię z niezawodną jakością dźwięku. Qualcomm Snapdragon Sound z aptX Lossless gwarantują bezstratną transmisję dźwięku dla jeszcze lepszego brzmienia. Technologia ANC eliminuje dźwięki otoczenia, pozwalając Ci zanurzyć się w dźwiękach muzyki. Ich czas pracy z etui ładującym sięga nawet 26 godzin, a wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych.
Odkryj nowy wymiar dźwięku
Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej! Soundpeats Air 4 Pro zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które gwarantują mocne basy i czyste, pełne tony wysokie, pozwalając Ci odkrywać nowe niuanse ulubionej muzyki. Dzięki Snapdragon Sound zapewniają nieskazitelne czyste brzmienie o najwyższej rozdzielczości, a aptX Lossless sprawia, że dźwięk przesyłany bez straty jakości.
Technologia ANC
Nie ważne, czy jesteś w zatłoczonym metrze, na lotnisku czy w głośnym biurze - słuchawki Air 4 Pro pozwolą Ci skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Hybrydowa technologia redukcji szumów niezawodnie eliminuje dźwięki dochodzące z otoczenia do nawet 45 dB. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na pięknie odtwarzanych utworów!
Rozmowy telefoniczne bez zakłóceń
Teraz nic nie przeszkodzi Ci w prowadzeniu rozmów! Słuchawki Soundpeats Air 4 Pro wyposażono w 6 mikrofonów z technologią aptX Voice Audio, co gwarantuje krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz, Twój głos będzie brzmiał wyraźne i naturalnie.
Do 26 godzin słuchania muzyki
Swobodnie słuchaj ulubionych playlist, nie martwiąc się o szybkie rozładowanie słuchawek. Z włączonym trybem aktywnej redukcji szumów (ANC) możesz cieszyć się dźwiękiem przez 4 godziny, a gdy wyłączysz ANC, ich czas pracy wydłuża się do 6 godzin. Chcesz słuchać muzyki jeszcze dłużej? Wykorzystaj dołączone do zestawu etui ładujące, aby korzystać z nich do 26 godzin! Oznacza to, że możesz używać Soundpeats Air Pro 4 przez cały dzień, nie martwiąc się o konieczność częstego ładowania.
Stabilne połączenie z urządzeniem
Sparowanie słuchawek z wybranym urządzeniem jest dziecinnie proste! Soundpeats Air Pro 4 wykorzystują najnowszą wersję technologii Bluetooth 5.3, która gwarantuje szybszą i stabilniejszą transmisję sygnału. Dla jeszcze większej wygody użytkowania, słuchawki z łatwością połączysz nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie
Praktyczne rozwiązanie
Słuchawki inteligentnie rozpoznają, czy masz je w uszach. Kiedy zdejmiesz je z uszu, automatycznie zatrzymają odtwarzanie muzyki. Wystarczy, że ponownie włożysz je do uszu, a słuchawki natychmiast wznowią odtwarzanie w dokładnie w tym samym miejscu, w ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 376 zł |
Soundpeats Słuchawki Soundpeats Air 4 pro (białe)Słuchawki Soundpeats Air 4 Pro (białe)Soundpea Akces-markt.plZłóż skargę | 329 zł |
Słuchawki Soundpeats Słuchawki TWS Soundpeats Air 4 Pro, ANC (czarne) | 279 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Can you get great earbud bass with Soundpeats AIR4 Pro?
17 grudnia 20232 478 przegląd
SoundPEATS Air4 Pro TWS Bluetooth 5.3 Wireless Earbuds $79 | So much to LOVE!
23 października 2023755 przegląd
SoundPEATS Air4 Pro: the best SoundPEATS yet?
12 listopada 20236 809 przegląd
Back on Top! Almost... SoundPEATS Air4 Pro
5 listopada 202334 599 przegląd
SoundPEATS Air4 Pro Earbuds | Best Sound | Affordable Price
21 października 20232 020 przegląd
รีวิวหูฟัง SoundPeats Air4 pro เสียงดี ใส่สบาย ฟังชั่นเยอะ ครบจบในตัวเดียว!
19 grudnia 20239 382 przegląd
SOUNDPEATS Air4 Pro Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Earbuds, Lossless Audio, Adaptive ANC and AptX
7 października 20233 062 przegląd
SoundPEATS Does It Again! : Air4 Pro
20 października 202328 832 przegląd
SoundPEATS Air4 Pro Sound Quality Test - HeadphonesAddict
13 listopada 20233 162 przegląd
Best Headphones UNDER $100 In 2024? SoundPeats Air 4 Pro Review
12 grudnia 20232 689 przegląd
The BEST SoundPEATS! SoundPEATS Air4 Pro Review
20 października 20232 660 przegląd
SoundPEATS Air4 Pro Unboxing and Review!
22 października 20231 792 przegląd
SoundPeats Air 4 Pro: One Week Review!
26 października 20235 788 przegląd
NEW | SOUNDPEATS Air4 Pro In-Ear Wireless Earbuds Deliver CD-Quality Lossless Audio
20 października 202311 199 przegląd
REVIEW: SoundPeats Air4 Pro ANC True Wireless Earbuds - AptX Lossless Sound?
10 grudnia 2023839 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 201 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 31 h
od 233 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 4.2, AAC, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 55 mAh, do 3 h
od 172 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 24 Ohm, akumulator: 32 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 20 h
od 301 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 40000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 6.5 h, z etui ładującym + 33 h
od 296 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 4.1, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 3 h, z etui ładującym + 51 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, wodoodporność, akumulator: 60 mAh, do 7 h, z etui ładującym + 32 h
od 255 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, akumulator: 50 mAh, do 6 h
od 294 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 60 mAh, do 10 h
od 325 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aptX, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 50 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 24 h
od 278 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 70 mAh, do 10 h, z etui ładującym + 48 h bez ANC
od 360 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 30 h
od 203 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 41 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 36 h bez ANC