LG TONE Free FP8
Wideo 16Zdjęcia 28 |
LG TONE Free FP8 |
|
Wysokiej klasy próżniowe słuchawki bezprzewodowe z wysokiej klasy przetwornikami, zaawansowanym systemem redukcji szumów i unikalnym dźwiękiem przestrzennym opartym na nowym opracowaniu psychoakustycznym firmy LG o nazwie Meridian Audio. Model należy do wyższego segmentu cenowego i jest przedstawicielem młodej serii słuchawek TONE Free, którą firma LG wprowadziła na rynek w 2021 roku.
Dzięki unikalnemu algorytmowi Headphone Spatial Processing (HSP) do generowania dźwięku przestrzennego, wbudowany procesor DSP buduje ten sam obraz dźwiękowy dla każdej wkładki dousznej, dzięki czemu brzmienie słuchawek przypomina brzmienie prawdziwych kolumn podłogowych lub stacjonarnych. Również rozwój Meridian służy do wzmocnienia basu zamiast zwykłego korektora. Bogatsze i dokładniejsze odwzorowanie uzyskano również dzięki nowym przetwornikom dynamicznym z silikonową krawędzią membrany, metalową kopułką i uszczelnionym tłumikiem.
Zwiększona średnica przetwornika zapewnia dokładniejsze odtwarzanie basów i ogólnie bardziej naturalny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Ponadto. Aby wyróżnić się na tle licznych słuchawek TWS klasy AAA, LG zdecydowało się na niecodzienny eksperyment: nauszniki wykonano ze specjalnego hipoalergicznego silikonu, a w etui ładującym wbudowano antybakteryjną lampę, która niszczy do 99,9% bakterii na siatce słuchawek za pomocą promieniowania ultrafioletowego.
Dezynfekcja odbywa się wewnątrz etui ładującego w pierwszych minutach ładowania. Jak przystało na słuchawki TWS tej klasy, wyposażone zostały w szereg mikrofonów, zaawansowane algorytmy ANC oraz zintegrowany procesor DSP, które razem tworzą zaawansowany system aktywnej redukcji szumów. ANC obsługuje 2 różne tryby pracy (tryb muzyczny i tryb rozmowy), które można przełączać w markowej aplikacji LG TONE Free. W przeciwnym razie są to klasyczne słuchawki TWS z bezprzewodowym odbiornikiem Bluetooth 5.2, 10-godzinnym czasem pracy na baterii i wodoodporną obudową IPX4.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LG.
Kup LG TONE Free FP8
Wszystkie ceny 6 →LG Tone Free DFP8 słuchawki douszne Bluetooth z dźwiękiem Meridian i Activ | 431 zł |
Słuchawki douszne LG TONE Free FP8 Biały | 400 zł |
Słuchawki douszne LG TONE Free FP8 Biały TONE-FP8W.CEUFLLK | 400 zł |
LG Tone FP8W - True bezprzewodowe słuchawki z Bluetooth 52 dźwięk meridian | 320 zł |
Słuchawki douszne LG TONE Free FP8 UVnano Złoty TONE-FP8E.CEUFLLK | 550 zł |