Radio samochodowe Sony XAV-AX8150
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Sony XAV-AX8150
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:55 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:8.95 "
Trzy ustawienia pozycji ekranu: pochylenie, wysokość, głębokość.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne XAV-AX8150
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony XAV-AX8150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Stacja Multimedialna Czarny 229 x 136 x 253 cm 24 kg XAV-AX8150 | 2 357 zł |
Sony XAV-AX8150 car media receiver | 3 018 zł |
Sony XAV-AX8150 227 cm Odbiornik multimedialny Dab z WebLink Cast Czarny X | 2 373 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →