Projektor Sony VPL-FHZ80
Zdjęcia 4 |
Sony VPL-FHZ80
Lampa:Laser-LED, ANSI 6000 lm, żywotność 20000 h
Rozdzielczość:1900x1200 px
Współczynnik:1.39:1 – 2.23:1
Podłączenie:VGA, DVI, HDMI 1 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne VPL-FHZ80
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony VPL-FHZ80
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
6000 lm WUXGA Laser Op Soczewki czarne VPL-FHZ80/B | 24 306 zł |
Projektor Sony Sony Projektor 6000lm WUXGA Laser Op Lenses White | 23 571 zł |
Zestaw: Xgimi Aura + Ekran Epson ELPSC36 120" CLR - Raty 0 | 14 880 zł |
Sony VPL-FHZ85 Projektor, 1920 x 1200 WUXGA, 7 300 ANSI Lumen I Darmowa do | 23 571 zł |
Sony Vpl-fhz80 Projector 6500 Lumens Posrebrzany 7219658 | 41 214 zł |
Projektor Sony VPL-FHZ80 | 28 870 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →