Lampa błyskowa Sony HVL-F60RM2
Zdjęcia 5 |
Sony HVL-F60RM2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony HVL-F60RM2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony HVL-F60RM2 zewnętrzna lampa błyskowa z bezprzewodowym sterowaniem rad | 2 068 zł |
Sony HVL F60RM2 | 2 694 zł |
Sony lampa HVL-F60RM2 AF-A-SON-0008 | 2 699 zł |
Sony HVL-F60RM2 zewnętrzna radiowa GN60 - Dostawa GRATIS! | 2 699 zł |
Sony lampa HVL-F60RM2 - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 2 699 zł |
Lampa błyskowa Sony HVL-F60RM2 zewnętrzna radiowa GN60 | 2 839 zł |
Sony HVL-F60RM2 Zewnętrzna radiowa lampa błyskowa GN60 | 2 699 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości lampy błyskowej Sony HVL-F60RM2:
- Ochrona przed kurzem i wilgocią
PolecamyPorównaj w tabeli →