Płyta grzewcza Solgaz GPC 2+1 czarny
Zdjęcia 3 |
Solgaz GPC 2+1 czarny |
|
Zaawansowana i bezpieczna powierzchnia grzewcza z ogrzewaniem gazowym bez otwartego ognia - spalanie gazu odbywa się pod szkłem, w izolowanej komorze. Ten model zapewnia szybkie i mocne ogrzewanie, a zużycie gazu jest niezwykle ekonomiczne. Płyta grzejna posiada dwa palniki główne i jeden palnik pomocniczy. Dodatkowa strefa grzewcza zasilana jest produktami spalania palników głównych.
Płyta do zabudowy Solgaz GPC 2+1 należy do klasy kompaktów. Model ma szerokość zaledwie 33,5 cm Przednia część talerza jest reprezentowana przez bardzo solidną i wytrzymałą ceramikę szklaną. Materiał ten jest dostosowany do dynamiki temperatury, łatwo go wyczyścić, gdy jest zatkany. W urządzeniu zastosowano wewnętrzny kanał powietrzny, który zapewnia wysokiej jakości spalanie gazu. W procesie spalania paliwa pod szkłem gaz spala się całkowicie. Dzięki temu urządzenie maksymalnie wykorzystuje potencjał palników gazowych. Powierzchnia do gotowania jest ognioodporna. Brak otwartego ognia pozwala na obsługę kuchenki w każdej kuchni. Ten model ma dotykową jednostkę sterującą. Posiada wskaźnik ciepła resztkowego. Możesz gotować na czasomierzu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Solgaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Solgaz.
Kup Solgaz GPC 2+1 czarny
Wszystkie ceny 23 →SOLGAZ GPC 2+1 GZ-35 | 1 899 zł |
Płyta gazowa SOLGAZ GPC 2+1 GAZ 3B/P G30, 37 mbar (LPG) | 1 799 zł |
Solgaz GPC 2+1 (LPG) 33cm | 1 799 zł |
Płyta gazowa SOLGAZ GPC 2+1 GAZ 3B/P G30, 37 mbar (LPG) GPC 2+1 LPG | 1 799 zł |